Zaadoptuj roślinkę

Grupa promocji

Zaadoptuj roślinkę

Zapewne każdy z nas na pewnym etapie swojego życia marzył, by mieć swoją własną, piękną roślinę, którą otoczy opieką i miłością. Jednak strach w tyle głowy, wredny głosik podpowiadał, że nasze ubytki w wiedzy niechybnie doprowadzą do jej przedwczesnej śmierci. Niech te oraz inne wątpliwości nie trapią już Waszych myśli.

Akcja ,,Zaadoptuj roślinkę” to nasz sposób na szerzenie miłości do roślin wśród szerszej publiczności.  Może od dziecka kłębi się w Twoim ciele zacięcie ogrodnicze, ale jeszcze nie miało szansy dojrzeć światła dziennego? By zaradzić temu problemowi oferujemy możliwość przygarnięcia nowej roślinki i własnoręcznemu jej zasadzenia. Będziecie mogli widzieć i dokumentować rozwój swojego zielonego dziecięcia.  ,,Zaadoptuj roślinkę” to akcja dla nas szczególna, gdyż łączy się tematem, który żywo nas interesuje a także zbiera coraz większe grono fanów na całym świecie. Uważamy, że świat wypełniony roślinami jest światem magicznej ferii barw. Naszym celem jest podzielenie się tą magią z innymi.

W naszej ofercie przedstawiamy dwa rodzaje roślin, które wybraliśmy z myślą o pięknie Waszych domów. Będą to nasiona eszewerii i mimozy.

W ofercie znajdzie się także kilkanaście paczek limitowanych, w których oprócz nasion rośliny, przygotowanego gruntu do sadzenia i instrukcji obsługi kupujących czeka niejaka niespodzianka. Będzie to jedyna i niepowtarzalna doniczka stworzona przez MECYJE, czyli trzy studentki: Paulinę, Gabrysię i Weronikę, których prace możemy podziwiać na Instagramie @mecyje.ceramika. Dziewczyny tworzą dzieła w oryginalny sposób a każda rzecz przez nie tworzona jest unikatowa i inna. Tym samym będziecie mogli się pochwalić jedynym egzemplarzem takiej doniczki na całym świecie!

By nasze rośliny miały się dobrze, spełniały swoją rolę, olśniewały urodą i wyglądały pięknie na zdjęciach, potrzeba wiedzy, miejsca i czasu by o nie zadbać. Tu także przychodzimy z pomocą, gdyż w każdej paczce znajdzie się przejrzysta instrukcja obsługi jak opiekować się nowym członkiem rodziny. Skoro my byliśmy w stanie sprostać zadaniu to każdy z Was będzie cieszył oczy przepięknymi roślinami.

Cała akcja będzie się odbywać na fanpage naszego festiwalu. Zapraszamy!

organizator