O NAS

fot. Zuzanna Kubowicz

Kim jesteśmy?

Festiwal Kultury i Mediów Polikultura mają przyjemność organizować studenci I roku zarządzania kulturą i mediami. Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy kochają kulturę i wszystko, co się z nią wiąże. Pragniemy się tą miłością podzielić z całym światem, czego wynikiem jest właśnie ten festiwal. Czynimy co w naszej mocy, by odkryć interesujących artystów, znaleźć wyjątkowe prace, stworzyć intrygujące wydarzenia. Chcemy, aby w naszym festiwalu każdy odnalazł coś dla siebie, dlatego tworzymy różnorodny i wyjątkowy program.

Nasz zespół składa się z kilku grup, z których każda pełni znaczącą funkcję:

Grupa koncertowa odpowiada za przygotowanie koncertów w ramach naszego festiwalu, a tym samym za kontakt z artystami, organizację logistyczną oraz sprzęt medialny.

Grupa wystawy ma za zadanie wybór artystów, których prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy w ramach głównej części festiwalu. Dba ona także o organizację tejże wystawy.

Grupa kuratorska tworzy swoją wystawę eksperymentalną, która przyjmie formę niematerialną i również będzie przedstawiona w punkcie kulminacyjnym Polikultury.

Grupa promocji zajmuje się oczywiście promowaniem wydarzenia w sieci i nie tylko. Prowadzi social media, niniejszą stronę, zajmuje się wywiadami i podcastami, nawiązuje kontakt z wszelkimi partnerami festiwalu. 

organizator