Wiązanki

Grupa Kuratorska

Wiązanki

Akcja „Wiązanki” to nasz sposób na mystery boxy stworzone przez studentów Zarządzania kulturą i mediami, organizatorów festiwalu Polikultura z grupy kuratorskiej.
W paczkach tych zawarte będą artykuły pieczołowicie dobrane przez nas we współpracy z różnorodnymi instytucjami kultury oraz ręcznie wykonane, wyjątkowe przedmioty tworzone przez członków grupy kuratorskiej specjalnie dla Państwa!
Wydarzenie ma na celu zebranie funduszy na organizację festiwalu Polikultura i realizację naszej wystawy.

Jest to wyjątkowa forma, w której będą Państwo mogli wesprzeć festiwal Polikultura i nabyć jedyne w swoim rodzaju przedmioty wykonane własnoręcznie przez nas.
Wielu z nas tworzy, pasjonuje się malarstwem, grafiką, pisaniem, fotografią czy dzierganiem. Chcieliśmy podzielić się naszą pasją z Państwem. Akcja z wykorzystaniem ręcznie robionych produktów skierowana jest do tych, którzy chcą cieszyć się czymś unikalnym, wyjątkowym lub szukają niebanalnego prezentu. Wśród propozycji znaleźć można ręcznie robione drobiazgi, grafiki, biżuterie i upominki – również z możliwością personalizacji. Wszyscy obecnie mamy dostęp do wielu atrakcyjnych produktów w ogromnych nakładach, lecz szukamy również czegoś, co jest jedyne w swoim rodzaju, wykonane z pasją. „WIĄZANKI” to akcja dla nas szczególna, pozwalającą na wykorzystanie naszej kreatywności.

Obie paczki zawierają w ofercie szereg wyjątkowych prac autorstwa członków grupy kuratorskiej. Ponad to zestaw Deluxe zawiera dodatkowe, specjalne materiały od festiwalu Polikultura (m.in. torby, notesy i inne ciekawe i praktyczne produkty).
Planowana oferta akcji „WIĄZANKI”:
zestaw standardowy w cenie 35zl
zestaw Deluxe w cenie 50zl
(w powyższych cenach zawarty jest koszt wysyłki!)
Wysyłka za pośrednictwem paczkomatów InPost.

Pierwszy okres wydawania paczek rozpoczyna się 19.04.2021 i kończy się 03.05.2021r.
W tym czasie dostępne będzie 10 standardowych i 5 paczek deluxe. Oznacza to, że na określony czas dostępna będzie ograniczona ilość paczek, więc należy być czujnym, by nie przegapić okazji! Kto pierwszy, ten lepszy!
Zakupu można dokonać poprzez skontaktowanie się z nami przez mail: polikurator21@gmail.com

UWAGA! Wszystkie pakiety są tworzone i pakowane przez nas własnoręcznie i wysyłane na koniec danego okresu sprzedaży. Prosimy więc o cierpliwość i wyrozumiałość

organizator